Kdo jsme a proč tu jsme?

Kdo jsme a proč tu jsme? Jednoduchá otázka a… vlastně i jednoduchá odpověď. Jak už název dostatečně vypovídá, jsme charitativní obchod založený na vlastníma rukama dělaných, jak se dneska moderně anglicky říká „hand made“, výrobcích. 

A proč tu jsme? Na to je snad ještě snazší odpověď. Jsme tu proto, abychom pomáhali nebo prostě „jen“ šířili radost a pohodu mezi všechny lidi, kteří s námi spolupracují či kteří k nám zavítají na návštěvu. 

Chceme, aby klasická staročeská řemesla zůstala zachována. Snažíme se zachovávat lidové tradice a současně prezentovat výrobky handicapovaných či jinak znevýhodněných lidí, především pak samoživitelek, seniorů a dalších. Abychom toho docílili, pořádáme v zájmovém spolku Řemesla nejrůznější kursy a účastníme se trhů a jarmarků.

Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami. Můžete si u nás něco pěkného pro potěšení koupit a přispět tak dobré věci. Nebo naopak, přestaňte už konečně vyrábět věci „do šuplíku“ a využijte možnosti je u nás ukázat a nabídnout široké veřejnosti. 

Nebo prostě přijďte jen tak na pokec a kafe… 🙂 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *