Publikováno Napsat komentář

Zdravé osvěžení do letních dnů i zdravé mlsání

Především v letních dnech přijde vhod osvěžení. Takové si můžete odnést i z našeho obchodu, a vše navíc v bio kvalitě‘ Nabízíme březovou šťávu bez přidaného cukru v celé škále příchutí od máty přes zázvor s limetkou až třeba po citrón.

Kdo si rád zamlsá, ten pak může ocenit sérii na slunci sušeného ovoce bez přidaného cukru. Vyberou si příznivci nejrůznějších druhů ovoce, ať už jablek, broskví, třešní, melounů a několika dalších.

Publikováno Napsat komentář

S letními prázdninami přicházejí novinky pro děti!

Konečně je tu léto a s ním přicházejí pro děti i prázdniny. A právě pro ty nejmenší máme v našem obchodě hned dvě novinky, kterými si mohou týdny volna zpříjemnit.

Jednou z nich je Krtečkovo překvapení. Holky a kluci v něm najdou překvapení dokonce hned dvě. První z nich se skrývá hned pod pestrobarevným obalem, kde na naše ratolesti čeká lahodná čokoláda. Pod sladkou skořápkou pak přichází překvapení druhé, tedy jedna z figurek do sběratelské kolekce, s kterou děti zažijí spoustu zábavy.

Populárního Krtečka najdou děti i na druhém z vajíček, které si v našem obchodě můžete pořídit. Tentokrát potěšíme ty, kteří si rádi mlsnou želatinové cukrovinky. A pozor, jak vidno na obalu, čeká tu opět nějaké to překvapení.

Publikováno Napsat komentář

Serafin – bylinné čaje, tinktury a další přírodní produkty

Ještě stále poměrně čerstvou novinkou v naší nabídce je zboží značky Serafin, která nabízí nejrůznější přírodní bylinné produkty jako čaje, tinktury a řadu dalších záležitostí. Přijďte si k nám vybrat, nabídka je široká. 🙂

Publikováno Napsat komentář

Novoroční předsevzetí zdravěji jíst? Pomůžeme Vám!

S novým rokem pro Vás máme novinku v podobě zbrusu nového sortimentu. Vybrat si u nás můžete ze široké nabídky nejrůznějších zdravých dobrot od přírodních sladidel, přes džemy, povidla,sirupy, čaje, čokolády slazené stévií, bio mouky a mnoho dalšího.

Publikováno Napsat komentář

Kdy Vás rádi uvidíme mezi svátky? Před Štědrým dnem a třeba i na Silvestra… :-)

Pokud jste příznivcem nákupu vánočních dárků na poslední chvíli, nebo Vám prostě nezbývá nic jiného, jsme tu právě pro Vás.

Něco pěkného pro své blízké u nás totiž můžete pořídit i v pondělí 23. prosince, kdy máme otevřeno od 9 do 15 hodin.

V obchůdku na pražském Lehovci nás najdete i v dalších dnech a třeba i na Silvestra… 🙂

Kompletní otevírací doba závěru roku 2019 i počátku roku příštího:

Publikováno Napsat komentář

Přijďte za námi na trhy. Třeba hned dvakrát týdně!

Pokud byste si z jakéhokoliv důvodu nemohli najít cestu k nám do obchodu, máme pro Vás dobrou zprávu.

Už od 13. listopadu nás můžete pravidelně každou středu navštívit na trzích u stanice metra „B“ Rajská zahrada.

Říkáte, že středa Vám nevyhovuje? Nevadí, od 15. listopadu budeme každý pátek na trzích u metra „B“ Černý Most

Rádi Vás uvidíme!

Publikováno Napsat komentář

Veletrh sociálních služeb a den zdraví

V pondělí 9. září jsme se zúčastnili akce Veletrh sociálních služeb a den zdraví v Kulturním domě Krakov. Návštěvníci měli možnost seznámit se se zbožím z dílen handicapovaných a jinak znevýhodněných lidí a vybrat si z pestré nabídky. K dispozici pro veřejnost byla také řada užitečných stánků a workshopů.

Poděkování patří nejen MČ Praha 8 za pozvání, ale také jedné z našich šikovných spolupracovnic, české handicapované atletce Anně Muzikové, která přijala naše pozvání a do Krakova se na nás přišla podívat.

Těšíme se na Vás při dalších podobných příležitostech.

Publikováno Napsat komentář

Naši nabídku prozářily svítící šperky!

Další novinkou, kterou pro Vás máme v našem obchodě, nezkrášlíte svůj domov, ale přímo sebe.

Přijďte si k nám prohlédnout sérii svítících šperků. Pokud chcete upoutat pozornost, jsou pro Vás právě tyto kousky ideální volbou.

Publikováno Napsat komentář

Novinky v nabídce přinesou i v létě svěží podzimní vánek!

Už brzy najdete v našem obchodě nové zboží. A můžete se těšit na opravdovou lahůdku!

Paní Petra vyrábí krásné dekorativní dýně. K dispozici budou ve dvou velikostech, 14 x 7,5 a 18 x 10 cm. Materiál 100% bavlna, PES výplń, bavlněná paličkovaná krajka, jutový provázek.